Co zjeść, kiedy znienacka dopadnie ochota na coś słodkiego?

Niewielki, podłużny batonik jest dobrym rozwiązaniem, kiedy nagle najdzie ochota na coś słodkiego. Można mieć go zawsze przy sobie, by zaspokoić mały głód i podnieść sobie poziom cukru we krwi, w razie spadku energii. Duplo przypadnie do gustu osobom lubiącym smak orzechowy, gdyż ten jest w nim bardzo dobrze wyczuwalny – https://www.ferrero.pl/Duplo. Całość jest chrupiąca, skrywająca w środku dwie warstwy delikatnego wafelka, oblanego z zewnątrz i pomiędzy obiema warstwami mleczną czekoladą.

Lekki i słodki jednocześnie

Połączenie wafelka i delikatnej czekolady to przesyłka wyrazista, ponieważ chrupiąca i smakowita, a zarazem lekka. Nie ma się więc wrażenia kleistości, czy mdłego posmaku. Aby przetestować produkt, czy kupić wafelek, gdy potrzeba zjedzenia czegoś słodkiego dopadnie kogoś, będącego akurat w drodze, można kupić sobie pojedynczą sztukę. Jeśli jednak jest się już wiernym fanem tej przekąski, dostępne są także większe opakowania, zawierające 5 lub 10 wafelków. Oczywiście takie opakowania są tańsze w odniesieniu do jednej sztuki, dlatego warto je nabyć.

Limitowana wersja produktu

Zasadniczo Duplo występuje w jednej wersji, opisanej tak jak wyżej – jest to wafelek pokryty mleczną czekoladą. Obecnie dostępna jest także wersja z czekoladą białą. Jest to edycja limitowana, dlatego warto się pospieszyć, aby spróbować jej, zanim zniknie z półek. Na razie nie ma jeszcze oficjalnych informacji mówiących o tym, czy producent będzie rozważał pozostawienie lub późniejsze wprowadzenie tej odsłony do stałej produkcji i sprzedaży.