Jak wybrać bransoletki na różne okazje?

Biżuteria ozdabiająca nadgarstki może być zarówno efektowna, jak i minimalistyczna. Można ją bez problemu dopasować do każdej stylizacji, zarówno tej romantycznej, codziennej do pracy, jak i na rockowy koncert. Ekskluzywna biżuteria na zamówienie to mnogość materiałów i zdobień, wśród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Bransoletki sutasz

Ciekawym pomysłem na ozdobienie nadgarstka może być bransoletka sutasz. Jest w całości szyta ze sznurków sutasz, a także wybranych koralików czy też pereł. Prezentuje się bardzo okazale i stanowi orientalny dodatek do klasycznej kreacji.

Bransoletki modułowe i skórzane

Wśród wielu rodzajów biżuterii  można wybrać bransoletki modułowe, wykonane ze stali szlachetnej. Na wewnętrznej stronie bransoletki można zamówić grawer. To rodzaj bransoletek, które są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Można również zdecydować się na połączenie skórzanego paska oraz srebrnych lub stalowych zawieszek, co doskonale pasuje do rockowej stylizacji.

Bransoletki z zawieszkami charms – klasyka, która ciągle jest modna

Zawieszki charms stały się hitem kilka lat temu i delikatne bransoletki z takimi zawieszkami ciągle są chętnie wybierane. Można dopasować zawieszki do swoich zainteresowań czy profesji. Skomponowanie własnej bransoletki charms to świetna zabawa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*