Chcesz mieć więcej czasu? Postaw na makijaż permanentny!

Ile godzin spędziłaś na robieniu makijażu przez te wszystkie lata? Jak myślisz, ile godzin poświęcisz na nakładanie makijażu w przyszłości? Powiedzmy, że codziennie spędzasz pięć minut, wypełniając brwi i nakładając eyeliner – to znaczy, że w ciągu roku spędzisz około 1825 minut w towarzystwie kredki do brwi i eyelinera. To ponad 30 godzin! Szokujące, prawda?

Makijaż permanentny – oszczędność czasu

Jeśli masz dość robienia makijażu każdego ranka, makijaż permanentny może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Brzmi trochę przerażająco, przyznaję, ale jeśli znajdziesz do tego zadania wykwalifikowanych specjalistów i uważnie rozważasz swój wybór – makijaż permanentny może być wspaniałym pomysłem. Wyobraź sobie: nigdy nie będziesz musiała już wypełniać tych rzadkich i nieznośnych brwi! Aby dowiedzieć się więcej na temat procedury, koniecznie sprawdź wcześniej listę zalet i wad makijażu permanentnego, które pomogą Ci podjąć decyzję

Makijaż permanentny – dlaczego warto?


Po prostu – to jest wygodne. Najbardziej oczywistą zaletą makijażu permanentnego jest to, że nie będziesz musiała ostrożnie nakładać makijażu każdego dnia. Z tego powodu jest to doskonały wybór dla starszych kobiet, zapracowanych kobiet, sportowców (zwłaszcza pływaków) i każdego, kto jest zmęczony spędzaniem cennego czasu przed lustrem.